Ik zoek een stedebouwkundige of planoloog Meer informatie


Inzendingen


Uit de enorme stapel met 47 plannen zijn twee verschillende teams geselecteerd die hun idee voor het centrum van Geleen verder mogen uitwerken. Tot 11 september konden ruimtelijke professionals hiervoor vrijmoedige en optimistische ideeën inleveren. Deze centrumopgave is de eerste studielocatie in de reeks De woonwijk als noviteit uitgeschreven door de BNSP. In deze eerste editie heeft Geleen de spits afgebeten met een studielocatie: een stadshart dat geen winkelhart meer heeft – een opgave om je in vast te bijten.
Hieronder vind je de lijst met *alle inzendingen met als eerst genoemden de twee geselecteerde ideeën; Geleen KRAAKT Geleen en Het verspreide Paleis.

*Indien ideeën door de inzender niet gedeeld wensen te worden, is de link verwijderd.

inzendingen:

Geleen KRAAKT Geleen, teamleider Peter Rosmulder, stedenbouwkundige 
Het Verspreide Paleis, teamleider Harald Mooij, architect 
Geleense Alchemie, teamleider Gijs Adriaansens, architect
Van Koopstad naar Woonstad, teamleider Bjorn de Munck, architect
De dubbele voorkant, teamleider Jorick Bodekke, ruimtelijk ontwerper
Groeistad Geleen, teamleider Dingeman Deijs, architect
Mijn Stadsmijn, teamleider Lieke Robben, stedenbouwkundige
Ik leef gelukkig in Geleen, teamleider Tom Wauben, architect
Energieverdichting, teamleider Sven Hoogerheide, architect
Gelean heeft het weer, teamleider Manon Poliste, social design
Geleengoed- radicale cohabitatie, teamleider David Schmidt, Anne Geenen
Geleen en de herinnering aan morgen, teamleider Cornelis de With, stedenbouwkundige
Geleen 2040, teamleider Maarten Vermeer, landschapsarchitect
Elasticiteit, teamleider Marie Prunault, architect
Het Mauritspark, teamleider Alexander Augustus, architect
Lief Geleen, teamleider Anne Dessing, architect
Achteromdenken, teamleider Johan van Ling, stedenbouwkundige
Groen voor Grijs, teamleider Sandra Kemps, stedenbouwkundige
De ontmoetende stad, teamleider Cor Geluk, landschapsarchitect & stedenbouwkundige
Gelean Werk.Woon.Leef., teamleider Gerard Extra, stedenbouwkundige & architect
Geleen Vrijst(r)aat, teamleider Arjan van der Laan, stedenbouwkundig ontwerper
Warenhuis, teamleider Daniëlle Huls, architect
Bright: een ruilplatform, teamleider Peter Lubbers, landschapsarchitect
Groenburgemeesters, teamleider Joey Rademakers, interieurarchitect
15-minuten-stad, teamleider Lars Hobma, student Build Environment
Parkstad Geleen, teamleider Rogier Mentink, architect
Het stadsbos van Geleen, teamleider Cor Simon, landschapsarchitect
Samen leeft Geleen, teamleider Berry van den Berg, stedenbouwkundige
Radicaal Lokaal, teamleider Rob van der Velden, stedenbouwkundige
Waslijnkronieken, teamleider Nadia Pepels, architect
Mijn stad Geleen, teamleider Imke Mulders, stedenbouwkundige
The Green Room, teamleider Roland van Bussel, architect
Geleen Centrum wordt THUIS, teamleider Eva van Rijen, stedenbouwkundige
Geleen, uit de aarde geboren, teamleider Sander Boer, architect & urbanist
Geleen: Postindustrieel Landgoed, teamleider Wiegert Ambagts, ruimtelijk ontwerper
One step back, two steps forward, teamleider Hugo Kok, architect
Centrumhub Geleen, teamleider Wouter ter Heijden, stedenbouwkundig ontwerper / adviseur circulair ontwerpen
Het plein als podium, teamleider Nadine Nievergeld, architect
De Tevredenstad, teamleider Eline Keus, stedenbouwkundige en landschapsontwerper
Made in Geleen, teamleider Gerbert Smulders, landschapsarchitect
Krimp is Groei, teamleider Tom van der Eng, stedenbouwkundige
Plezierig Samen Zijn, teamleider Nanda Sweres, planoloog / stedenbouwkundige
Geleen Brightpark, teamleider Remco Reijke, stedenbouwkundige
The next level, teamleider Bas Janson, ruimtelijk ontwikkelaar
Geleense Hofjes, teamleider Guus Peters, architect
Grow Green Geleen!, teamleider Bjorn Bleumink, ruimtelijk ontwikkelaar

[noot] De inzending Visie Geleen Centrum voldeed niet aan de inschrijfvoorwaarden en is daarom niet meegenomen in de beoordeling.

Geselecteerde teams

Verslag selectiecommissie